Tirnak1 protez tırnak

Protez Tırnak estetik açıdan son yıllarda bayanların çok talep ettikleri bir uygulama olmuştur. Eğer tırnaklarınızda renk ve şekil açısından bir problem var, tırnaklarınız çok çabuk kırılıyor ya da ikiye ayrılıyor, tırnaklarınızı istediğiniz gibi uzatamıyor ya da tırnak yeme alışkanlığınız var ise protez tırnak sizin için eşsiz bir uygulamadır.

protez tırnak takma tırnak gibi tırnağın hava almasını engellemez.kolaylıkla yenilenebilir.çok sert ve zorlayıcı işler yapılmadıkça bir zarar görmez. tırnak naturel veya frençle kullanılabileceği gibi kalıcı ojeyle ve tırnak süsleme teknikleriyle uygulanabilir.ayrıca künt,yuvarlak veya isteğe göre şekillendirilebilir.

Protez tırnak uygulaması yaklaşık 1,5 saat sürer. İşlem bittiğinde ise doğal tırnaktan asla ayırt edilemeyecek görünümde son derece naturel ve estetik yeni tırnaklarınıza sahip olursunuz.

Protez Tırnak uygulamamız takma tırnaksız şablon yardımıyla jel sistemi ile uzatılıyor.Yapay ,plastik takma tırnak takılmadan işlem uygulanır.Dolayısıyla tırnaklar hava aldığı için zarar görmez.Kendi tırnağınızı sarartmadan kırılmadan uzatarak sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.Tip Takılmadığından ve japon yapıştırıcısı kullanılmadığından jel sistemi tırnaklarda suyu ve havayı geçirgenlik özelliğine sahip olduğu için tırnaklar çıkarılmak istenildiğinde freze yardımıyla kendi tırnaklarınıza zarar vermeden sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür.Unutmayalım ki estetik görünümünüz kadar sağlığınızda önemlidir.

Tırnak Yeme ,Tırnak Şekil Bozuklukları gibi durumlarda kendi tırnağınızdan ayırt edemeyeceğiniz şekilde uygulama yapılması mümkündür. Böylece estetik görünüm açısından kullanamadığınız tırnaklarınızıda rahatlıkla kullanmanızda mümkündür.

Meg Güzellik Merkezi’nde akrilik ve jel teknikleri uygulanmaktadır.


MEG Güzellik Salonu’nunda değişime hazır olun.

Meg Güzellik Salonu: 
GSM: 0555 537 55 56
E-mail: info@megguzellik.com