tattoo

Meg Güzellik Salonu 10 yılı aşkın bir süredir güzellik sektöründe hizmet veren Usta Eğitici Güzellik Uzmanı Gülden Bulut yönetiminde 2011 yılı itibari ile hizmete başlamıştır. Kısa sürede yenilikçi, mükemmeliyetçi, kaliteden ödün vermeyen, %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla sadece Avcılar’da değil, İstanbul genelinde mutlu ve gülümseyen bir MEG ailesi oluşturduk. Daima şeffaflık ve güvene dayalı himet politikamızla amacımız siz değerli üyelerimize farklı ve özel olduğunuzu hissettirmek, estetik, kozmetik, saç tasarımı ve bakımı sektöründe ilkleri, yenilikleri ve güzellikleri beraber yaşatmaktır.

Meg Demek, Güzellik Demek

Meg Güzellik Salonu olarak davranış ve sunumlarımızla güven telkin etmekte olup kaliteyi en üst seviyede tutmaktayız. Seçkin personellerimizle kaliteli hizmeti ve en son sistem teknolojiyi siz bayanlara sınırsız olarak sunmaktan büyük gurur duymaktayız.

Avcılar Pelikan Mall AVM’nin tam karşısında, günün her saati kolayca ulaşılabilen merkezi konumdaki ferah ve şık salonunda kendinize keyfile vakit ayırabilirsiniz. Deneyimli ve yetenekli ekibimiz ile müşterilerimizin çeşitli güzellik ve sağlık ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretiyoruz.

Çalışma Saatlerimiz
Haftaiçi-Cumartesi: 08.00-20.00
Pazar: 10.00-20.00


MEG Güzellik Salonunda değişime hazır olun.

Meg Güzellik Salonu:
Telefon: 0212 593 00 14 – 15
GSM: 0555 537 55 56
E-mail: info@megguzellik.com

Güzellik merkezi