makyaj

Kişisel Bakım

Cilt Bakımı:

Yüzümüz vücudumuzda en çok değer verdiğimiz bölgelerden biridir. Yüz güzelliğimiz ve yüz bakımımız dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. MEG güzellik salonununda değişime hazır olun. 

**Cilt tipine uygun bakım kürleri – **Radyofrekans ile sıkılaşma

Vücut Bakımı:

Cildinizi pürüzsüzleştirecek, kan dolaşımını hareketlendirecek, ödem atımına yardımcı olacak, cildinizi besleyip, parlaklaştıracak kısacası cildinizi baştan aşağı yenileyeceğiz. Cilt bakım seçeneğimizle yeniden canlanmaya hazır olun.
*Kavitasyon uygulamamız ile Selülit, çatlak, bölgesel yağlanma gibi sorunlarınıza çözümler sunuyoruz.

El – Ayak Bakımı:

Günlük hayatımızda bütün vücudumuza olduğu gibi el ve ayak bakımına da önem vermeliyiz. Ellerimiz vücudumuzun en çok kullandığımız bölgesidir ve her türlü dış etkiye maruz kalırlar. Bu yüzden de ilerleyen yıllarda sorunlar ortaya çıkar ve daha çabuk yaşlanırlar.Kışın sürekli kapalı ayakkabılar içerisinde hava almayan ayaklarımızın sağlıklı ve hoş görünmesi için bakıma ihtiyaç duyar. Batan ayak tırnakları kapalı ayakkabılar içerisinde kaldıkça büyük problemlere yol açar. Bunları engellemek için düzenli olarak bakım yaptırmak gerekir.

Batık Tırnak Bakımı:

Tırnak batması problemi ayakta en sık rastlanan problemlerden biridir. Tırnak kendi yuvası içerisinde uyumlu bir şekilde haftada 1 mm uzayan bir dokudur. Tırnak yatağı tırnağın uzamasını sağlayan dokudur. Tırnak yatağının herhangi bir şekilde  bozulması tırnağın yuvası içerisinde düzgün bir şekilde ilerlemesini bozar. Bu tırnağın yuvasına zarar vermesine yolaçar. Oluşan bu zarar enfeksiyon oluşumunu hazırlar.

Manikür-Pedikür Pedikür:

El ayak sağlığını ve güzelliğini korumanın en etkili yollarından biri pedikür ve manikür yaptırmak. Tırnak bakımı temizliğin de önemli bir parçasıdır. Sağlıklı ve güzel tırnaklara kavuşmak doğru koşullarda yapılan manikür ve pedikür ile mümkündür.